Re:SlaveCoach/Worst Bus

Csige 2013.06.20
Szia,

Ezekről a cégekről csak mende-mondák alapján tudok bármit is mondani. Én úgy hallottam, hogy a First teljesen megszünteti a busz üzletágát és csak a vasútra akar koncentrálni. Ezt alátámasztja az is, hogy Londonban csak a Metroline vett meg vagy öt darab First buszgarázst.
Több mint két éve dolgoztam vidéken (Cornwall) egy kis cégnek és ott azt láttam, hogy a First-nél dolgozók aránylag jól érzik magukat, illetve ők azt mondták, hogy kicsit több mint 8 fontot keresnek óránként. Akkor én 7-8 között kaptam, mert vidéken teljesen más a történet fizetés szempontból.
Úgy tudom Londonban A Stagecoach és a First is "Flat" azaz mindig ugyanolyan órabért ad, tehát nincs hétvégi rate, cserébe viszont a hétköznap is magasabb mint pl nálunk. Igazán nincs legjobb, egyik ebbe jó a másik meg amabba.

A Stagecoach amúgy rengeteg helyen szerepel, pl a MegaBus-t is ők csinálják csak nem Stagecoach néven.

Szóval szerintem a vidék és London teljesen más, mások a követelmények stb. Pl a TFL (transport for London) rengeteg dolgot előír a cégek számára, még a vidéki önkormányzatok jóval engedékenyebbek. Azt gondolom, hogy nem tudok ebben érdemben segíteni, ami eszembe jutott azt ide leírtam, esetleg ha lesz még valami akkor még írok.

Sok Sikert.

Új hozzászólás hozzáadása